Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel incelme ve Selülit Uygulamaları

Velashape

Velashape, Bi-Polar Radyo Frekansı (RF), Kızıl Ötesi enerjisi. Negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini içeren Elos teknolojisine sahip bir cihazdır. Kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırır. Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleriyle cildi manipüle ederek güvenli ve etkin enerji aktarımını sağlar. Kızıl ötesi ve RE enerjilerinin sinerjik kombinasyonu deriyi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonıınıı arttırır Alınan sonuç, depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır (lipoliz). lenfatik drenajı arttırır ve yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar. Sonuç: uygulama yapılan vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm.

Çapta küçülmede F DA onayı

Selülit azaltan cihazlar kategorisinde F DA onayı

Görünür sonuçlar için 4 - 6 uygulama protokolü

İyi sonuçlar için özel elos teknolojisi

Adipositlerin yağ yıkım hızını uyarma

LPG-Cellu M6

Selülit tedavisinde FDA belgeli iki cihazdan biri olan LPG, vakumlama ve dönme aksiyonlarının)birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur. Hastaya ve uygulama alanına göre seçilebilen ayrı başlıklara sahip olup. )aşlıklarında yoğunluk, hız ve yönleri ayarlanabilen birbirinden bağımsız motorize rulmanlar içermektedir. Cihazdaki bilgisayar sistemi hasta özelliklerine göre çok sayıda program ve protokol seçimine olanak sağlamaktadır.

LPG uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta.Metabolik atıkların eliminisyonuna yardım ederek doku drenajı sağlamakta. Mevcut fibroz bantları serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır. LPG uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır.

 


YASAL UYARI

Bu sitedeki bilgiler Op.Dr. Serçin Tirelioğlu tarafından, Estetik ve Plastik Cerrahi ile ilgili bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup; muayene, teşhis ve tedavi yerine geçmez ve bu amaçla kullanılamaz. Hekimin hastayı görmeden ve muayene etmeden tanı koyması ve tedavi önerisinde bulunması mümkün değildir. Bu sitedeki bilgilerin teşhis ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçları kullanıcıya aittir. Sitemizi ziyaret edenler, bu uyarıyı kabul etmiş sayılır.